Jeśli masz dodatkowe pytania > Skontaktuj się z nami

Zapytaj panel online

Szybko uzyskaj wysokiej jakości odpowiedzi do swoich kwestionariuszy. Ponad 2 miliony brytyjskich panelistów dostępnych za pomocą kilku kliknięć.

Twój panel w 3 kroki

Stwórz swój kwestionariusz

Wybierz odbiorców

Przeanalizuj wyniki

Szukasz publiczności

Znajdź swoich ankietowiczów

Dzięki prawie 20 milionom konsumentów w 7 krajach, Drag'n Survey pomaga Tobie znaleźć swój panel i zebrać wiarygodne dane.

Flaga Francji
+ więcej niż 2 100 000 respondentów
Flaga Belgii
+ więcej niż 300 000 respondentów
Flaga Szwajcarii
+ więcej niż 140 000 respondentów
Flaga Ameryki
+ więcej niż 12 500 000 respondentów
Flaga Wielkiej Brytanii
+ więcej niż 2 300 000 respondentów
Flaga Kanady
+ więcej niż 1 140 000 respondentów
Flaga Australii
+ więcej niż 1 000 000 respondentów

Docieraj do swoich odbiorców

Wiele kryteriów pozwala precyzyjnie dotrzeć do odbiorców. Realizacja badania rynku lub badania marketingowego jest prosta. Dane są zbierane szybko.

Zbieraj dane szybko

By zdefiniować reprezentatywna grupę respondentów

Drag'n Survey pozwala na zdefiniowanie liczby osób, które odpowiedzą na Twój kwestionariusz, abyś mógł dysponować reprezentatywną grupą do badania.

Wyjaśnienie trzech kryteriów, które należy wypełnić:

Jaka jest liczba dyrektorów we Francji, którzy chcą zmienić firmę w ciągu 3 do 5 lat?

Wielkość populacji: odpowiada liczbie osób, których dotyczy Twoja ankieta. Twoja wyselekcjonowana grupa docelowa to kadra kierownicza we Francji. Liczba ludności wynosi 4,3 miliona ludzi.

Margines błędu: odpowiada wariacji (dodatniej lub ujemnej), którą akceptujesz w swoich wynikach. Na przykład, jeśli twój margines błędu wynosi 5%, a liczba dyrektorów, którzy chcą zmienić firmę w horyzoncie 3-5 lat, wynosi 55%, to przyznajesz, że co najmniej 50% i co najwyżej 60% menedżerów chce zmienić firmę w ciągu 3 do 5 lat.

Poziom zaufania: jest to procent pewności, który mieści się w granicach błędu. Przy 95% poziomie ufności masz 95% pewności, że co najmniej 50%, a co najwyżej 60% dyrektorów chce zmienić firmę w ciągu 3 do 5 lat. Najbardziej powszechny jest poziom ufności 95%. Poziom 99% jest uważany za najbezpieczniejszy. Możliwe jest również użycie niższych poziomów.

Nasz partner Cint

Z ponad 100 milionami ludzi w ponad 150 krajach, Cint ma największą na świecie platformę konsumencką.

Partnerstwo z Drag'n Survey ułatwia badanie konsumentów w 6 różnych krajach.

Przeprowadzenie badania marketingowego lub badania rynku wymaga przeprowadzenia wywiadu z odpowiednią liczbą osób. Ponieważ celem jest rozwój lub ulepszanie produktu lub usługi, ważne jest, aby szybko znaleźć odpowiednich odbiorców. Publikowanie ankiety w mediach społecznościowych, na forach lub w wiadomościach e-mail działa bardzo dobrze. Trudno jest jednak precyzyjnie dotrzeć do osób, z którymi chcesz przeprowadzić wywiad. Populacja jest bardzo zróżnicowana. W celu uzyskania reprezentatywnej grupy respondentów konieczne będzie zatem uzyskanie dużej ilości danych. Dzięki Drag'n Survey i wbudowanemu kalkulatorowi możesz dokładnie wiedzieć, ilu ludzi potrzebujesz do wypełnienia kwestionariusza. Ponadto udostępniasz ankietę odpowiednim osobom. Pierwsze dane docierają w ciągu kilku sekund. Musisz tylko skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na analizie wyników.